PADOK OTEL icon-site
Padok Otel Hakkında

Padok Otel Hakkında

Padok premium hotel & stables alternatif turizm arayışı içinde olan tatilcilere gökova körfezinde ve sakartepe dağı eteklerinde eşsiz bir tatil imkânı sunuyor.

Sakin ve huzurlu, doğaya yakın konforlu bir tatil için dinlenme olanakları sağlayan otelimiz özel konaklama belgesine sahiptir, 30 odası ve 2 adet villası bulunmaktadır. Otelimizde a la carte restoran, havuz, bilardo odası, open fitness, atlı spor kulübü ve doğa spor aktiviteleri yer almaktadır.

Gökova çam ormanları içerisinde zeytinlikler ve meyve bahçeleri arasında bulunan konumuyla 20.000 m alan üzerine kurulu olan otelimiz denize, akyaka’ya ve azmak nehrine sadece 5 km,kitesurf sahiline 6 km, akçapınar nehrine 7 km, marmaris’e 25 km, dalyan’a 45 km, dalaman havaalanına 50 km, göcek’e 65 km ve datça’ya 110 km uzaklıktadır.

Otelimiz ataköy köyü içerisinde olup köye giriş itibariyle araç ile 3 dakika sonra köyün sonunda yer almaktadır.

Yemyeşil doğa içerisinde çam ormanlarına sırtı dayalıdır. Otelimizde konaklamak isteyen misafirlere araç ile seyahate çıkmalarını önermekteyiz bu sayede civarı, güney ege’nin eşsiz doğasını, kıyılarını ve antik döneme uzanan geçmişini keşfedebilirsiniz.

Whatsapp iletişim
Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin